Перейти к содержимому

Фотография

Индийский сериал "Келін" [часть 3]


  • Закрытая тема Тема закрыта
Сообщений в теме: 5000

#541
Melih

Melih
  • В доску свой
  • 1 081 сообщений
670 серия.
Васант,Байрон,Гена жане Сумитра Каляниды бiржака жиберудi ойлайды ! Сойтiп олар Kаляниды Аллахабадка жiберудi шешедi. Бiрак Ананди карсы болады. Ал Гена Анандиге сенiн окуын ушiн iстеп жатканын айтады. Танертен Васант Бади татенiн уйiне барады. Ол Каляни екеуiн Аллахабадка бiрге барып , кулшылык кылып келуiн угiттейдi де билет алып берем дейдi. Бади тате рахметiн айтты. Калянидын уйi Васант барлыгынын козiнше апасына Аллахабадка Бади тате екеуi барып кулшылык кылып келiнiз деп айтады жане де екi билет алып койганын айтады. Бiрак Каляни бас тартып болмесiне кетiп калады. Сол кезде Гена ендi кайттык дейдi. Ал Ананди ендi емтиханга бара алмайтын болдым деп уайымдайды. Сол кезде Байрон ;бiр амал табылады дейдi. Бiраздан сон Бади тате Каляниге келедi де не ушин Аллахабадка бармайтынын сурайды. Каляни бiраз. куннен сон дiн басы келедi сол ушiн бара алмайм дейдi. Бади тате Каляниге егер сен бармасан менде бармаймын дейдi. Ол Васантка билеттердi кайтар дей берген сол едi Каляни баратынын айтады. Сойтiп Каляни келiндерiне айтып киiмдерiмдi жинай бериндер дейдi. Бади тате де уйiне кетiп киiмдерiн жинайтынын айтады. Бiраз уакыттан сон Каляни болмесiнен шыгып Анандиге киiмдерiнди жина сенде менiмен бiрге барасын дейдi. Барi не iстеймиз ендi деп турганда. Генанын ойына бiр идея келедi. Ол Анандиге киiмдерiн жинай бер дейдi де жолда жейтiн тамактарын да дайындайды. Сойтiп Каляни мен Ананди уиiнен шыгайын деп барiмен коштасып жатканда Каляни Васантты издейдi. Байрон онын казiр келетiнiн айтады. Сол кезде телефон звандайды. Ол Васант едi Кхаджан болып звандап тур. Генанын идеясы осы едi. Отiрiк телефонмен сойлесiп болган сон Байрон Каляниге Ертен Кхаджан мырза Багомен бiрге уйге келедi екен олар Анандидi алып кетiп ушеуi кулшылык кылатынын айтады. Соны
  • 3

#542
jakopati

jakopati
  • В доску свой
  • 1 434 сообщений
Біздің жігіттер, жігіттер, жігіттер,
Міне жігіттер керемет жігіттер
Мына жігіттер, жігіттер, жігіттер,
Арландай, тарландай біздің жігіттер!

Сообщение отредактировал jakopati: 26.11.2013, 00:11:10

  • 0

#543
timur24

timur24
  • Свой человек
  • 665 сообщений

670 серия.
Васант,Байрон,Гена жане Сумитра Каляниды бiржака жиберудi ойлайды ! Сойтiп олар Kаляниды Аллахабадка жiберудi шешедi. Бiрак Ананди карсы болады. Ал Гена Анандиге сенiн окуын ушiн iстеп жатканын айтады. Танертен Васант Бади татенiн уйiне барады. Ол Каляни екеуiн Аллахабадка бiрге барып , кулшылык кылып келуiн угiттейдi де билет алып берем дейдi. Бади тате рахметiн айтты. Калянидын уйi Васант барлыгынын козiнше апасына Аллахабадка Бади тате екеуi барып кулшылык кылып келiнiз деп айтады жане де екi билет алып койганын айтады. Бiрак Каляни бас тартып болмесiне кетiп калады. Сол кезде Гена ендi кайттык дейдi. Ал Ананди ендi емтиханга бара алмайтын болдым деп уайымдайды. Сол кезде Байрон ;бiр амал табылады дейдi. Бiраздан сон Бади тате Каляниге келедi де не ушин Аллахабадка бармайтынын сурайды. Каляни бiраз. куннен сон дiн басы келедi сол ушiн бара алмайм дейдi. Бади тате Каляниге егер сен бармасан менде бармаймын дейдi. Ол Васантка билеттердi кайтар дей берген сол едi Каляни баратынын айтады. Сойтiп Каляни келiндерiне айтып киiмдерiмдi жинай бериндер дейдi. Бади тате де уйiне кетiп киiмдерiн жинайтынын айтады. Бiраз уакыттан сон Каляни болмесiнен шыгып Анандиге киiмдерiнди жина сенде менiмен бiрге барасын дейдi. Барi не iстеймиз ендi деп турганда. Генанын ойына бiр идея келедi. Ол Анандиге киiмдерiн жинай бер дейдi де жолда жейтiн тамактарын да дайындайды. Сойтiп Каляни мен Ананди уиiнен шыгайын деп барiмен коштасып жатканда Каляни Васантты издейдi. Байрон онын казiр келетiнiн айтады. Сол кезде телефон звандайды. Ол Васант едi Кхаджан болып звандап тур. Генанын идеясы осы едi. Отiрiк телефонмен сойлесiп болган сон Байрон Каляниге Ертен Кхаджан мырза Багомен бiрге уйге келедi екен олар Анандидi алып кетiп ушеуi кулшылык кылатынын айтады. Соны

 

670 серия.
Васант,Байрон,Гена жане Сумитра Каляниды бiржака жиберудi ойлайды ! Сойтiп олар Kаляниды Аллахабадка жiберудi шешедi. Бiрак Ананди карсы болады. Ал Гена Анандиге сенiн окуын ушiн iстеп жатканын айтады. Танертен Васант Бади татенiн уйiне барады. Ол Каляни екеуiн Аллахабадка бiрге барып , кулшылык кылып келуiн угiттейдi де билет алып берем дейдi. Бади тате рахметiн айтты. Калянидын уйi Васант барлыгынын козiнше апасына Аллахабадка Бади тате екеуi барып кулшылык кылып келiнiз деп айтады жане де екi билет алып койганын айтады. Бiрак Каляни бас тартып болмесiне кетiп калады. Сол кезде Гена ендi кайттык дейдi. Ал Ананди ендi емтиханга бара алмайтын болдым деп уайымдайды. Сол кезде Байрон ;бiр амал табылады дейдi. Бiраздан сон Бади тате Каляниге келедi де не ушин Аллахабадка бармайтынын сурайды. Каляни бiраз. куннен сон дiн басы келедi сол ушiн бара алмайм дейдi. Бади тате Каляниге егер сен бармасан менде бармаймын дейдi. Ол Васантка билеттердi кайтар дей берген сол едi Каляни баратынын айтады. Сойтiп Каляни келiндерiне айтып киiмдерiмдi жинай бериндер дейдi. Бади тате де уйiне кетiп киiмдерiн жинайтынын айтады. Бiраз уакыттан сон Каляни болмесiнен шыгып Анандиге киiмдерiнди жина сенде менiмен бiрге барасын дейдi. Барi не iстеймиз ендi деп турганда. Генанын ойына бiр идея келедi. Ол Анандиге киiмдерiн жинай бер дейдi де жолда жейтiн тамактарын да дайындайды. Сойтiп Каляни мен Ананди уиiнен шыгайын деп барiмен коштасып жатканда Каляни Васантты издейдi. Байрон онын казiр келетiнiн айтады. Сол кезде телефон звандайды. Ол Васант едi Кхаджан болып звандап тур. Генанын идеясы осы едi. Отiрiк телефонмен сойлесiп болган сон Байрон Каляниге Ертен Кхаджан мырза Багомен бiрге уйге келедi екен олар Анандидi алып кетiп ушеуi кулшылык кылатынын айтады. Соны

Молодец с меня завтра плюс!


  • 0

#544
jakopati

jakopati
  • В доску свой
  • 1 434 сообщений
ай да молодцы наши КелиноМэны!!!
словили плюсики!!!
  • 0

#545
`SolNcE)

`SolNcE)
  • В доску свой
  • 1 275 сообщений
Мелихжан, плюсик завтра!)) А так, пересказ супер))) Молодец)))
  • 0

#546
jakopati

jakopati
  • В доску свой
  • 1 434 сообщений
спасибо всем за плюсы!!!
только Просто Тимуру я наверное не нра, он же длинно волосых любит)
а я лысый, лысый фотограф))
спасибо моему мужу, за то что он любит меня, такой какая я есть))
лысая, зато любимая)) ахаха

Сообщение отредактировал jakopati: 26.11.2013, 00:15:09

  • 0

#547
timur24

timur24
  • Свой человек
  • 665 сообщений

Девчонки вы видите себя в образе Каляни через ..... время?


  • 0

#548
0508

0508
  • В доску свой
  • 1 426 сообщений
Мелих спасибо за пересказ,плюс получишь завтра!
Всем пока!желаю спокойной ночи!
  • 0

#549
Melih

Melih
  • В доску свой
  • 1 081 сообщений
Спасибо всем! Извените что два раза так как сенсор гонит чета!
  • 1

#550
timur24

timur24
  • Свой человек
  • 665 сообщений

спасибо всем за плюсы!!!
только Просто Тимуру я наверное не нра, он же длинно волосых любит)
а я лысый, лысый фотограф))

Волосы не зубы всегда можно отрастить))))


  • 0

#551
`SolNcE)

`SolNcE)
  • В доску свой
  • 1 275 сообщений

Спасибо всем! Извените что два раза так как сенсор гонит чета!


Ничего страшного)) У всех тут, я думаю такая проблема*
  • 0

#552
Sabika

Sabika
  • Завсегдатай
  • 188 сообщений

Мелих, спасибо, было интересно почитать на казахском) 


  • 0

#553
jakopati

jakopati
  • В доску свой
  • 1 434 сообщений

Мелих, спасибо, было интересно почитать на казахском)

да и продолжай в том же духе, ты молодец!
на казахском за всю историю нашей темки намба 3, никто не пересказывал!!
Просто Тимура с дебютом!!!
  • 0

#554
timur24

timur24
  • Свой человек
  • 665 сообщений

спасибо всем за плюсы!!!
только Просто Тимуру я наверное не нра, он же длинно волосых любит)
а я лысый, лысый фотограф))
спасибо моему мужу, за то что он любит меня, такой какая я есть))
лысая, зато любимая)) ахаха

Вот только в невесты хотел взять, дал шанс волосы отрастить, а она на попятную побежала)))) Рад за тебя, любви вам с мужем!


  • 0

#555
jakopati

jakopati
  • В доску свой
  • 1 434 сообщений

спасибо всем за плюсы!!!
только Просто Тимуру я наверное не нра, он же длинно волосых любит)
а я лысый, лысый фотограф))

Волосы не зубы всегда можно отрастить))))
увы и ах!))
  • 0

#556
timur24

timur24
  • Свой человек
  • 665 сообщений

 

 

спасибо всем за плюсы!!!
только Просто Тимуру я наверное не нра, он же длинно волосых любит)
а я лысый, лысый фотограф))

Волосы не зубы всегда можно отрастить))))
увы и ах!))

 

А это случайно, там на аве не ты  в боксёрских перчатках?


  • 0

#557
jakopati

jakopati
  • В доску свой
  • 1 434 сообщений

спасибо всем за плюсы!!!
только Просто Тимуру я наверное не нра, он же длинно волосых любит)
а я лысый, лысый фотограф))
спасибо моему мужу, за то что он любит меня, такой какая я есть))
лысая, зато любимая)) ахаха

Вот только в невесты хотел взять, дал шанс волосы отрастить, а она на попятную побежала)))) Рад за тебя, любви вам с мужем!
ох! я думаю Джемик решит эту проблемку, тут столько девушек красавиц!
не описуемых просто!
  • 0

#558
Джем

Джем
  • В доску свой
  • 3 010 сообщений
Уууу, да что я пропустила! Мелихжаннын пересказы казакша! Керемет! Казак тилинде еркин сойлейтин, казак мектебин битирген Азамат! )) ай жарайсын!
Екеуин де мыкты жаздындар, Ерлер! )) куттыктаймын алгаш кадамдарындармен!
  • 1

#559
timur24

timur24
  • Свой человек
  • 665 сообщений

У меня назрел ещё один маленький соц опрос! Кому не лень отвечайте)))))

1.Из сериала Ананди какая роль по жизни Вам ближе? почему?

2. С вашим характером смогли бы вы перенести все нападки Каляни?

3. Как вы думаете через энное количество лет вы видите себя на месте Каляни? в плане характера?


  • 0

#560
timur24

timur24
  • Свой человек
  • 665 сообщений

Уууу, да что я пропустила! Мелихжаннын пересказы казакша! Керемет! Казак тилинде еркин сойлейтин, казак мектебин битирген Азамат! )) ай жарайсын!
Екеуин де мыкты жаздындар, Ерлер! )) куттыктаймын алгаш кадамдарындармен!

А вот наконец и Джемик появилась)))))


  • 0


Количество пользователей, читающих эту тему: 0

пользователей: 0, неизвестных прохожих: 0, скрытых пользователей: 0

Размещение рекламы на сайте     Предложения о сотрудничестве     Служба поддержки пользователей

© 2011-2022 vse.kz. При любом использовании материалов Форума ссылка на vse.kz обязательна.